Druk wizytówek w Łodzi

  • Wizytówki Łódź
  • Druk wizytówek w Łodzi
  • Tanie wizytówki Łódź
  • Wizytówki Łódź
  • Druk wizytówek w Łodzi
  • Tanie wizytówki Łódź

- Wizytówki Łódź -

Drukarnia Print Extra działa na polskim rynku już od 1992 roku, dzięki czemu możemy pochwalić się doświadczoną kadrą, która ma solidne podstawy teoretyczne (ukończone szkoły poligraficzne), a także bardzo dobry park maszynowy, aby wykonywać dla Państwa nawet najtrudniejsze zlecenia. Nasza oferta to między innymi wizytówki (druk, projekt) w bardzo atrakcyjnych cenach. Drukujemy na niemieckich maszynach firmy Heidelberg, a także na najnowszej generacji japońskich maszynach firmy Komori. 

 

- Wizytówki Łódź -

 

- Druk wizytówek w Łodzi -

Do druku małych nakładów Print Extra w ubiegłym roku zakupiła urządzenie produkcyjne Konica Minolta C 6000 i uruchomiła usługę druku cyfrowego. Państwa wizytówki, oddane do druku w naszej firmie, są nadzorowane przez naszych pracowników, na każdym etapie produkcji, od przygotowania do końcowego efektu. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, iż wszystkie wizytówki zostaną wykonane zgodnie z najwyższymi standardami.

- Tanie wizytówki Łódź -

Dzięki możliwościom jakimi dysponujemy wizytówki nie są już tylko standardowymi nośnikami informacji o firmie ale przede wszystkim niosą dodatkową treść dla klienta, któremu wizytówka ma służyć znacznie dłużej. Oferujemy naszym klientom wiele formatów o różnej jakości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie zrealizować niemal wszystkie wymagania stawiane przed nami codziennie przez naszych klientów. Przyjmujemy zarówno gotowe wzory i projekty, jak również tworzymy własne kompozycje graficzne, które realizują wszelkie wytyczne stawiane przez naszych klientów. Jeżeli więc szukasz atrakcyjnych wizytówek, które sprawią, że twoi potencjalni klienci z chęcią je zachowają to koniecznie skontaktuj się z nami. Nasze propozycje i dotychczasowe realizacje z pewnością przypadną ci do gustu i sam zapragniesz mieć extra tanie wizytówki od Print Extra.
U nas możesz przede wszystkim liczyć na wysoką jakość wykonania, atrakcyjny projekt oraz szybki druk. Na życzenie naszych klientów tworzymy również pełną identyfikację wizualną, która posłuży do tworzenia pozostałych artykułów reklamowych. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Tanie wizytówki Łódź, Wróblewskiego 39/41